Добре дошли в най-добрия форум за актрисата от поредицата Хари Потър - Ема Уотсън. Желателно е да се регистрирате, за да видите всички форуми. Желаем ви приятно прекарване в нашия форум!
-Петя и Боян.
Добре дошли в най-добрия форум за актрисата от поредицата Хари Потър - Ема Уотсън. Желателно е да се регистрирате, за да видите всички форуми. Желаем ви приятно прекарване в нашия форум!
-Петя и Боян.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 photoshop. <33

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Onny.Jane.Granger.
E****
Onny.Jane.Granger.


Брой мнения : 175
Join date : 31.08.2011

photoshop. <33 Empty
ПисанеЗаглавие: photoshop. <33   photoshop. <33 EmptyПон Дек 05, 2011 5:31 pm

От близо половин година се занимавам с фотошоп, но нещата ми се получават доста грозни. ;д
Правила съм рангове за форум, описания за кефче а напоследък и експерементирам с него и правя някакви текстура пълни с най-новите ми четки и снимки на Ема [понякога, де. ;д].
За съжаление нещата са ми на другият компютър и в момента не мога да ви покажа нищо. ;(
сега мога да ви покажа само това. по късно ще има и още. ;д
тук.
Върнете се в началото Go down
miss_love
EM***
miss_love


Брой мнения : 369
Join date : 22.10.2011
Age : 27
Местожителство : софия

photoshop. <33 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: photoshop. <33   photoshop. <33 EmptyВто Дек 06, 2011 10:08 am

Хубаво е photoshop. <33 1370803959
Върнете се в началото Go down
 
photoshop. <33
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Свободна зона :: Лично творчество-
Идете на: