Добре дошли в най-добрия форум за актрисата от поредицата Хари Потър - Ема Уотсън. Желателно е да се регистрирате, за да видите всички форуми. Желаем ви приятно прекарване в нашия форум!
-Петя и Боян.
Добре дошли в най-добрия форум за актрисата от поредицата Хари Потър - Ема Уотсън. Желателно е да се регистрирате, за да видите всички форуми. Желаем ви приятно прекарване в нашия форум!
-Петя и Боян.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Хари Потър и Даровете на смъртта част:2

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
petya
beauty pond ♥ ~
petya


Брой мнения : 256
Join date : 25.08.2011
Age : 26

Хари Потър и Даровете на смъртта част:2 Empty
ПисанеЗаглавие: Хари Потър и Даровете на смъртта част:2   Хари Потър и Даровете на смъртта част:2 EmptyЧет Окт 27, 2011 2:51 pm

Такам ... най-накрая пуснаха филма с уникално качество! ... Можете да си го изтеглите от тук --->>> http://zamunda.net/details.php?id=284520&hit=1 ^_^ // Приятно гледане! ^_^ //
Върнете се в началото Go down
https://watsonlove.bulgarianforum.net
miss_love
EM***
miss_love


Брой мнения : 369
Join date : 22.10.2011
Age : 27
Местожителство : софия

Хари Потър и Даровете на смъртта част:2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър и Даровете на смъртта част:2   Хари Потър и Даровете на смъртта част:2 EmptyЧет Окт 27, 2011 4:09 pm

А,мерси много Хари Потър и Даровете на смъртта част:2 3217753424
Върнете се в началото Go down
ivo_modev
Новаче.
ivo_modev


Брой мнения : 27
Join date : 08.09.2011
Age : 29

Хари Потър и Даровете на смъртта част:2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър и Даровете на смъртта част:2   Хари Потър и Даровете на смъртта част:2 EmptyЧет Окт 27, 2011 8:52 pm

Ами аз преди 2 дена го гледах,но не с много добро качество,сега ще си го изтегля и с високо качество.Бях чел,че ще излиза високо качество първо в Руските торент сайтове в началото на ноември,но явно в това отношение ние сме първи. Хари Потър и Даровете на смъртта част:2 364988687 ...Благодарско Петя. Хари Потър и Даровете на смъртта част:2 650269930
Върнете се в началото Go down
petya
beauty pond ♥ ~
petya


Брой мнения : 256
Join date : 25.08.2011
Age : 26

Хари Потър и Даровете на смъртта част:2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър и Даровете на смъртта част:2   Хари Потър и Даровете на смъртта част:2 EmptyЧет Окт 27, 2011 9:00 pm

Наистина ли o.0 .. ее.. може и да сме първи, но може и да сме последни :д .. аз съвсем случайно се порових за да видя колко хора са теглили филма .. и попаднах на прекрасно качество .. ее..дано да са всички доволни :д .. // няма проблем Иво : )) ^_^ //
Върнете се в началото Go down
https://watsonlove.bulgarianforum.net
miss_love
EM***
miss_love


Брой мнения : 369
Join date : 22.10.2011
Age : 27
Местожителство : софия

Хари Потър и Даровете на смъртта част:2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър и Даровете на смъртта част:2   Хари Потър и Даровете на смъртта част:2 EmptyПет Окт 28, 2011 7:27 am

Аз съм много доволна Хари Потър и Даровете на смъртта част:2 364988687 Like a Star @ heaven
Върнете се в началото Go down
miss_love
EM***
miss_love


Брой мнения : 369
Join date : 22.10.2011
Age : 27
Местожителство : софия

Хари Потър и Даровете на смъртта част:2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър и Даровете на смъртта част:2   Хари Потър и Даровете на смъртта част:2 EmptyПет Окт 28, 2011 7:54 am

Макар че го гледах 2 пъти в кината Like a Star @ heaven
Върнете се в началото Go down
lady1000
E****
lady1000


Брой мнения : 184
Join date : 02.09.2011
Age : 25
Местожителство : София

Хари Потър и Даровете на смъртта част:2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър и Даровете на смъртта част:2   Хари Потър и Даровете на смъртта част:2 EmptyПет Окт 28, 2011 11:07 am

Ооо,да. Пак ще го гледам. Най-хубаво си е на киноо.
Върнете се в началото Go down
ivo_modev
Новаче.
ivo_modev


Брой мнения : 27
Join date : 08.09.2011
Age : 29

Хари Потър и Даровете на смъртта част:2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър и Даровете на смъртта част:2   Хари Потър и Даровете на смъртта част:2 EmptyПет Окт 28, 2011 2:31 pm

Хубаво е че сте ходили да го гледате на кино,а не като мен да чакате и да се надявате да излезе Blue-Ray и HD качество за Димитров ден. Хари Потър и Даровете на смъртта част:2 364988687
Върнете се в началото Go down
petya
beauty pond ♥ ~
petya


Брой мнения : 256
Join date : 25.08.2011
Age : 26

Хари Потър и Даровете на смъртта част:2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър и Даровете на смъртта част:2   Хари Потър и Даровете на смъртта част:2 EmptyПет Окт 28, 2011 2:40 pm

Хари Потър и Даровете на смъртта част:2 364988687 ... аз много трудно имах тази възможност за да отида да го гледам на 3D .. но ... все пак успях Хари Потър и Даровете на смъртта част:2 364988687 Like a Star @ heaven


Последната промяна е направена от itswatsonbitch на Пет Ное 11, 2011 3:19 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://watsonlove.bulgarianforum.net
miss_love
EM***
miss_love


Брой мнения : 369
Join date : 22.10.2011
Age : 27
Местожителство : софия

Хари Потър и Даровете на смъртта част:2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър и Даровете на смъртта част:2   Хари Потър и Даровете на смъртта част:2 EmptyПет Окт 28, 2011 2:40 pm

И аз така Like a Star @ heaven
Върнете се в началото Go down
yanny_watson
Новаче.
yanny_watson


Брой мнения : 35
Join date : 21.11.2011
Age : 26
Местожителство : Няя...те кая

Хари Потър и Даровете на смъртта част:2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър и Даровете на смъртта част:2   Хари Потър и Даровете на смъртта част:2 EmptyЧет Ное 24, 2011 7:15 pm

Най-готиния :)
Върнете се в началото Go down
http://lovegranger.tumblr.com
Sponsored content





Хари Потър и Даровете на смъртта част:2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хари Потър и Даровете на смъртта част:2   Хари Потър и Даровете на смъртта част:2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Хари Потър и Даровете на смъртта част:2
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Интервю с Ема Уотсън за филма “Хари Потър и даровете на смъртта”.
» Гафове с Хари Потър
» Хари Потър Vs. Здрач
» Авторката на Хари Потър помага на българчета с увреждания.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Ема Уотсън :: Новини-
Идете на: