Добре дошли в най-добрия форум за актрисата от поредицата Хари Потър - Ема Уотсън. Желателно е да се регистрирате, за да видите всички форуми. Желаем ви приятно прекарване в нашия форум!
-Петя и Боян.
Добре дошли в най-добрия форум за актрисата от поредицата Хари Потър - Ема Уотсън. Желателно е да се регистрирате, за да видите всички форуми. Желаем ви приятно прекарване в нашия форум!
-Петя и Боян.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Коя книга мразите?

Go down 
+4
ivo_modev
miss_love
lady1000
kfashions
8 posters
АвторСъобщение
kfashions
zig a zig ah
kfashions


Брой мнения : 77
Join date : 25.08.2011

Коя книга мразите? Empty
ПисанеЗаглавие: Коя книга мразите?   Коя книга мразите? EmptyНед Окт 23, 2011 10:10 am

Днвениците на вампира.
Цяла глава за това колко красива била Елена и как във новата си рокля от Париж приличала на ягодов сладолед. След тази глава изгорих книгата.
Върнете се в началото Go down
lady1000
E****
lady1000


Брой мнения : 184
Join date : 02.09.2011
Age : 25
Местожителство : София

Коя книга мразите? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга мразите?   Коя книга мразите? EmptyНед Окт 23, 2011 3:22 pm

Даам и аз мисля като админа. Твърде досадна е.
Върнете се в началото Go down
miss_love
EM***
miss_love


Брой мнения : 369
Join date : 22.10.2011
Age : 27
Местожителство : софия

Коя книга мразите? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга мразите?   Коя книга мразите? EmptyСря Окт 26, 2011 5:50 pm

И аз така...Филма за разлика от книгите е уникален
Върнете се в началото Go down
ivo_modev
Новаче.
ivo_modev


Брой мнения : 27
Join date : 08.09.2011
Age : 29

Коя книга мразите? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга мразите?   Коя книга мразите? EmptyНед Окт 30, 2011 11:15 pm

Всичко свързано с криминалистиката.
Върнете се в началото Go down
emma watson_15
Новаче.



Брой мнения : 6
Join date : 09.11.2011

Коя книга мразите? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга мразите?   Коя книга мразите? EmptyПет Ное 11, 2011 5:19 pm

Книгата за Барон Мюнхаузен
Върнете се в началото Go down
miss_love
EM***
miss_love


Брой мнения : 369
Join date : 22.10.2011
Age : 27
Местожителство : софия

Коя книга мразите? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга мразите?   Коя книга мразите? EmptyПет Ное 11, 2011 6:21 pm

+Книги като „Под Игото" Коя книга мразите? 3224537765
Върнете се в началото Go down
yanny_watson
Новаче.
yanny_watson


Брой мнения : 35
Join date : 21.11.2011
Age : 26
Местожителство : Няя...те кая

Коя книга мразите? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга мразите?   Коя книга мразите? EmptyСря Ное 23, 2011 10:22 am

Тримата мускетари
Върнете се в началото Go down
http://lovegranger.tumblr.com
emma ♥
Новаче.
emma ♥


Брой мнения : 15
Join date : 13.11.2011
Age : 26
Местожителство : DOWNTOWN.

Коя книга мразите? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга мразите?   Коя книга мразите? EmptyНед Дек 04, 2011 7:55 am

Не мога да кажа, че има, която мразя, но като малка си спомням, че беше голямо мъчение за мен да прочета `Книга за джунглата`. Да, детска е, но тогава за мен беше нещо огромно и се насилвах. ;д
А иначе нещо лично към miss_love, но съм виждала много такива мнение в различни форуми, че „Под Игото" е едва ли не най-ужасната книга. Хей, вие трябва да се гордеете с нея, дори да не ви харесва, защото е най-успешния роман в България писан някога. Не можете да мразите `Под игото`, за мен е истинско престъпление (още повече, че прадядо ми се споменава в нея Коя книга мразите? 4159081727 ). Не го казвам към теб, а попринцип исках да изразя мнение, знам, че е малко оф-топик. Коя книга мразите? 1036251537
Върнете се в началото Go down
miss_love
EM***
miss_love


Брой мнения : 369
Join date : 22.10.2011
Age : 27
Местожителство : софия

Коя книга мразите? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга мразите?   Коя книга мразите? EmptyНед Дек 04, 2011 10:04 am

Аз казвам само че не обичам такива книги.За мен просто са скучни.Не ме вълнува дали е най-хубавата в България или още по-малко кой я е написал.На мен като не ми харесва не ме вълнува дали 99% я харесват,а аз съм единствения процент,който не я харесва. Коя книга мразите? 650269930

*междо другото това не е най-успешния роман*
Върнете се в началото Go down
emma ♥
Новаче.
emma ♥


Брой мнения : 15
Join date : 13.11.2011
Age : 26
Местожителство : DOWNTOWN.

Коя книга мразите? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга мразите?   Коя книга мразите? EmptyНед Дек 04, 2011 4:49 pm

Окей, а тогава кой е? :д
Да, разбрах какво точно искаш да кажеш, просто сметнах, че примера, който даде не беше най-уместния. Както казах, нищо лично към теб, не си мисли, че се заяждам или нещо такова. Все пак всеки си има право на мнение. (;
Върнете се в началото Go down
ivo_modev
Новаче.
ivo_modev


Брой мнения : 27
Join date : 08.09.2011
Age : 29

Коя книга мразите? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга мразите?   Коя книга мразите? EmptyНед Дек 04, 2011 10:53 pm

Че "Под игото" е най-добрият роман в България няма спор.Отначало, като започнах да го чета и на мен не ми беше интересен и едвам го влачех,обаче с постоянното натякване,че щом не си прочел "Под игото" не си българин си дадох зор и след няколко глави от романа започнах да го чета с интерес и го прочетох.Не е лошо да прочетете и тетралогията на Димитър Талев-"Железният светилник". Коя книга мразите? 650269930
Върнете се в началото Go down
kfashions
zig a zig ah
kfashions


Брой мнения : 77
Join date : 25.08.2011

Коя книга мразите? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга мразите?   Коя книга мразите? EmptyПон Дек 05, 2011 6:41 pm

Иии...КРАЙ на съдебния спор 'Под Игото' Коя книга мразите? 650269930
Върнете се в началото Go down
petya
beauty pond ♥ ~
petya


Брой мнения : 256
Join date : 25.08.2011
Age : 26

Коя книга мразите? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга мразите?   Коя книга мразите? EmptyПет Апр 20, 2012 9:44 am

В момента не се сещам за имена на книги .. но от видовете ( не съм сигурна, честно казано дали се казваше вид Коя книга мразите? 364988687 ) .. романтиката ! Коя книга мразите? 364988687 Коя книга мразите? 29365568
Върнете се в началото Go down
https://watsonlove.bulgarianforum.net
Sponsored content





Коя книга мразите? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга мразите?   Коя книга мразите? Empty

Върнете се в началото Go down
 
Коя книга мразите?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Препоръчай книга
» Книга с биографията на Ема!!!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Свободна зона :: Литература-
Идете на: